O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

VISTA real, prenájom kancelárií v Pezinku

Cena: 9,90 €/m2/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Šenkvická cesta
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
Počet miestností:22
Úžitková plocha:20 m2
 
ID inzerátu:115

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vista real ponúka na prenájom zrekonštruované administratívne priestory, kancelárie (vhodné ako aj sídlo firmy) nachádzajúce sa na Šenkvickej ceste č. 3 (bývalá budova SPP). Dobré dopravné napojenie smer: Modra, Šenkvice, Bratislava. Kancelárie sa nachádzajú v blízkosti Hypernovy a ČS Slovnaft. Priestor je rozdelený na 22 kancelárií, 2x kuchynka, 2x WC (dámske a pánske). Vo všetkých kanceláriách je nainštalovaná PC sieť s možnosťou napojenia na internet. Kancelárie sú zariadené kancelárskym nábytkom, položený koberec vo všetkých priestoroch, kazetový strop, plastové okná. Priestory sú k dispozícii vo výmere od 18 m2 do 40 m2. Cena je stanovená 6,90 €/m2/mesiac – k cene sa ešte pripočítajú energie 3,0 €/m2/mesiac. Priestory sú vhodné ako reprezentatívne sídlo firmy so zázemím, samostatnou kuchynkou a WC. Celý priestor je chránený 24 hod. s kontrolovaným vstupom do objektu. Do budovy je prístup 24 hodín denne. Vo dvore objektu si je možné prenajať parkovacie miesta. Celý objekt pozostáva z prízemia a dvoch nadzemných podlaží, objekt je zateplený. Rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2011. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle 0904 620 584 alebo predaj-ZVNC-vistareal.sk

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Drahomír Janto
Telefón:0904 620 584
E-mail:drahomir.janto-ZVNC-vistareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Hronská Dúbrava - stavebný pozemok Horná Dúbrava, Hronská Dúbrava (okres Žiar nad Hronom) 24.900 € (750.137 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

2,5 izb. BYT 49 m2 so ZÁHRADKOU 198 m2 - NOVOSTAVBA VINOSADY Muškát 2 Vinosady (okres Pezinok) 129.900 € (3.913.367 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (75)
mesto (34)
predmestie (18)
Panorama centrum Pezinok (41)