O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

VISTA real - exkluzívny 4 izb. byt s terasou - Panorama Centrum Pezinok

Cena: 229 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Moyzesova
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:131 m2
Stav objektu:
Poschodie:0 / 0
 
ID inzerátu:193

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VISTA real ponúka na predaj exkluzívny 4 izbový skolaudovaný byt v centre mesta Pezinok, v novostavbe Panorama Centrum Pezinok v cene 229.900,- €. Jedná sa o byt s výmerou 131,19 m2, s terasou o výmere 42,59 m2 v stave holobyt s možnosťou dokončenia podľa svojich predstáv do podoby štandardu. K bytu je možné si zakúpiť samostatnú komoru na 2. NP v cene 1.200,- € a parkovacie miesto v uzatvorenej spoločnej garáži s výťahom v cene 14.400,- €. Ponúkaný byt má označenie č. 61. Projekt Panorama Centrum predstavuje najvyšší štandard bývania v meste Pezinok. Skolaudovaná kvalitná stavba, moderná fasáda, nadštandardné byty so samostatným podlahovým vykurovaním a prípravou na klimatizáciu, príprava na vonkajšie elektrické rolety okien, terasy a balkóny s drevenou podlahou, bezbariérový prístup v celom objekte, priestory občianskej vybavenosti na prízemí,... to všetko je v cene bytu. Panorama Centrum je projekt administratívno-obchodného charakteru s bytovými jednotkami, ktorý developerská spoločnosť Vista real, s.r.o. zrealizovala priamo v centre najrozvinutejšieho Malokarpatského mesta Pezinok. Bytová časť PCP spĺňa najvyššie požiadavky trhu s novostavbami z hľadiska dispozičného riešenia, vybavenosti bytov, spoločných priestorov, parkovania a aj prevádzkových nákladov. Vstup do bytovej časti je od hlavnej cesty, vchod Moyzesova ulica 4/B. Byty sa nachádzajú v rozsahu tretieho až siedmeho nadzemného podlažia, majú vlastné terasy, loggie alebo balkóny. Byty ponúkame vo vyhotovení holobyt alebo štandard (parkety, dvere, kúpeľne a sanita), ktoré si kupujúci v procese kúpy bytu vyberie podľa vlastného vkusu a následne sú pripravené ihneď k nasťahovaniu. Cena nadštandardu pre 4 izbový byt sa pohybuje od ceny 13.911,- €. Vo fotodokumentácii je aj príklad realizácie zariadeného bytu vo vyhotovení štandard. Bližšie informácie na www.panoramacentrum.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Milko
Telefón:0903750650
E-mail:milko-ZVNC-kaat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

2-izbový byt 60m2 s terasou 78m2 - SILVANIUM II. Silvánová, Pezinok 136.900 € (4.124.249 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

VISTA real, prenájom útulného, zariadeného 2i bytu, Silvanium, parking v cene Silvánová, Pezinok 480 €/mesiac (14.460 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (70)
mesto (34)
predmestie (17)
Panorama centrum Pezinok (37)