O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

VISTA real Pezinok, predaj 2 iz. bytu NOVOSTAVBA Vinosady Muškát 2.

Cena: 92 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Vinosady
Ulica:Muškatová
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:50 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:0 / 0
 
ID inzerátu:199

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Developerská spoločnosť VISTA real Pezinok Vám ponúka 2 izbové byt v novostavbe bytového domu Vinosady Muškát 2. v cene 92 900 € s DPH s výmerou 50,21 m2 s balkónom o výmere 3,50 m2 vo vyhotovení holobyt s možnosťou dokončenia podľa svojich predstáv do podoby štandardu. K bytu je potrebné si zakúpiť vonkajšie parkovacie miesto v cene 3000,- € s DPH. Byt je plnohodnotný 2 izbový byt s možnosťou predelenia na 3 izbový byt.V projekte Vinosady Muškát 2 sa nachádza 12 bytov v dvojplodlažných bytových domoch s prehľadnými dispozíciami a výhodami, ktoré už naši klienti ocenili v našich zrealizovaných projektoch. Ku bytom na prízemí prináleží pozemok s výmerou 84 m2 ako záhradka, ktorá je dostupná cez loggiu bytu. Bytové domy Vinosady Muškát sú situované v obci Vinosady, miestna časť Muškát, iba 3 km od centra mesta Pezinok. Bezprostredná blízkosť chránenej krajinnej oblasti, dobrá dopravná dostupnosť na hlavné smery Senec, Bratislava, Pezinok. Projekt Vinosady Muškát 2 je vo výstavbe a kolaudácia je naplánovaná na október 2019. Viac informácii o projkete nájdete na stránke www.vinosadymuskat.sk. V prípade záujmu o kúpu bytu volajte 0903 750 650

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Milko
Telefón:0903750650
E-mail:milko-ZVNC-kaat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Predaj 1. izbového bytu s parkovacím miestom, SILVANIUM II. Silvánová, Pezinok 79.900 € (2.407.067 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj apartmánoveho bytu 45,5m2 - Silvanium I. Silvánová, Pezinok 75.900 € (2.286.563 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (71)
mesto (34)
predmestie (17)
Panorama centrum Pezinok (37)