VISTA real - realitná kancelária - VISTA real, predaj 3 iz. bytu v novej výstavbe Vinosady Muškát II.
O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

VISTA real, predaj 3 iz. bytu v novej výstavbe Vinosady Muškát II.

Cena: 78 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Vinosady
Ulica:Muškatová
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:45 m2
Stav objektu:
Poschodie:0 / 0
 
ID inzerátu:199

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VISTA real Vám ponúka v novej výstavbe bytového domu na predaj 3 izbový byt v novostavbe Vinosady Muškát II. v cene 78 900 € vo výmere 45 m2 s balkónom o výmere 3,50 m2 v stave holobyt s možnosťou dokončenia podľa svojich predstáv do podoby štandardu. K bytu je nutné si zakúpiť vonkajšie parkovacie miesto v cene 2.400,- €. Byt je plnohodnotný 2 izbový byt s možnosťou predelenia na 3 izbový byt. Projekt Vinosady Muškát sa nachádza 20 bytov v dvojplodlažných bytových domoch s prehľadnými dispozíciami a výhodami, ktoré už naši klienti ocenili v našich zrealizovaných projektoch. Byty ponúkame vo vyhotovení holobyt alebo štandard (parkety, dvere, kúpeľne a sanita), ktoré si kupujúci v procese kúpy bytu vyberie podľa vlastného vkusu a následne sú pripravené ihneď k nasťahovaniu. Bytové domy Vinosady Muškát sú situované v obci Vinosady, miestna časť Muškát, iba 3 km od centra mesta Pezinok. Bezprostredná blízkosť chránenej krajinnej oblasti, dobrá dopravná dostupnosť na hlavné smery Senec, Bratislava, Pezinok. Začiatok výstavby je naplánovaný na 7/2016 a ukončenie výstavby 7/2017. Bližšie informácie na predaj-ZVNC-vistareal.sk, www.vinosadymuskat.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Milko
Telefón:0903750650
E-mail:milko-ZVNC-kaat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Predaj apartmánoveho bytu 45,5m2 - Silvanium I. Silvánová, Pezinok 75.900 € (2.286.563 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj apartmánoveho bytu 45,5m2 - Silvanium I. Silvánová, Pezinok 75.900 € (2.286.563 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (70)
mesto (34)
predmestie (17)
Panorama centrum Pezinok (37)