O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

Vista real – Prenájom kancelárie v centre mesta Pezinok, 24 m2

Cena: 279,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Moyzesova 4/A
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:
Počet miestností:0
Úžitková plocha:24 m2
 
ID inzerátu:208

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vista real ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24 m2 v cene 279,- € bez DPH. Všetky samostatné kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Panorama centrum Pezinok, ktorá je situovaná pozdĺž Moyzesovej ulici - hlavnej komunikácie vedúcej z Bratislavy do Modry. Spádová oblasť pre celý okres (ŽSR, Daňový úrad, Allianz a veľa obch./admin. prevádzok v okolí) Nájomca má zvýhodnený prenájom na veľkej reklamnej LED obrazovke priamo nad priestorom. V obchodných priestoroch bude realizovaná pobočka Poštovej banky s listovými zasielkami a kaviareň. Kancelárske priestory sú situované na troch podlažiach objektu vo veľkosti od 31 m2 do 140 m2, sú vybavené modernými sociálnymi zariadeniami, klimatizovanou serverovňou, spoločnou kuchynkou. Vetranie všetkých kancelárskych priestorov je riešené vzduchotechnikou. Chladenie je zabezpečené centrálne fancoilami. Vstup do budovy je monitorovaný kamerovým systémom. Priestor je jedinečný najmä polohou. Panorama centrum Pezinok poskytuje v rámci podzemného podlažia 40 parkovacích miest z ktorých sú administratívne priestory prístupné výťahom alebo schodiskom. Cena za prenájom parkovacieho miesta v podzemnej garáži je 50,- eur bez DPH. Kontakt: predaj-ZVNC-vistareal.sk , 0904 620 584

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Milko
Telefón:0903750650
E-mail:milko-ZVNC-kaat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Vista real – Prenájom kancelárie v centre mesta Pezinok, 24 m2 Moyzesova 4/A, Pezinok 279 €/mesiac (8.405 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Vista real - prenájom kancelárie 40 m2 Moyzesova, Pezinok 412 €/mesiac (12.412 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (69)
mesto (34)
predmestie (17)
Panorama centrum Pezinok (37)