O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

2,5 izb. BYT 49 m2 so ZÁHRADKOU - NOVOSTAVBA VINOSADY Muškát 2

Cena: 129 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Vinosady
Ulica:
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:48 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
 
ID inzerátu:220

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Developerská spoločnosť VISTA real Pezinok Vám ponúka 2 (2,5) izbový byt č. D1 v novostavbe bytového domu Vinosady Muškát 2. za 129 900 € s DPH s výmerou 48 m2 s terasou vo výmere 7,8 m2 a záhradkou 84 m2 vo vyhotovení holobyt s možnosťou dokončenia podľa svojich predstáv do štandardu. Byt je plnohodnotný 2 izbový byt s možnosťou predelenia na 3 izbový byt. V projekte Vinosady Muškát 2 sa nachádza 12 bytov v dvojplodlažných bytových domoch s prehľadnými dispozíciami a výhodami, ktoré už naši klienti ocenili v našich zrealizovaných projektoch. Ku bytom na prízemí prináleží pozemok s výmerou 84 m2 ako záhradka, ktorá je dostupná cez loggiu bytu a jedno parkovacie miesto. Bytové domy Vinosady Muškát sú situované v obci Vinosady, miestna časť Muškát, iba 3 km od centra mesta Pezinok. Bezprostredná blízkosť chránenej krajinnej oblasti, dobrá dopravná dostupnosť na hlavné smery Senec, Bratislava, Pezinok. Projekt Vinosady Muškát 2 je vo výstavbe a kolaudácia je naplánovaná na mesiac február 2020. Viac informácii o projkete nájdete na stránke www.vinosadymuskat.sk. V prípade záujmu o kúpu bytu volajte 0903 750 650

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Milko
Telefón:0903750650
E-mail:milko-ZVNC-kaat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

VISTA real - prenájom obchodného priestoru v Panorama centrum Pezinok, 64 m2 Moyzesova, Pezinok 700 €/mesiac (21.088 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

2,5 izb. BYT 49 m2 so ZÁHRADKOU - NOVOSTAVBA VINOSADY Muškát 2 Vinosady (okres Pezinok) 129.900 € (3.913.367 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (75)
mesto (34)
predmestie (18)
Panorama centrum Pezinok (41)