O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

VISTA real - prenájom obchodného priestoru v Panorama centrum Pezinok, 64 m2

Cena: 700,00 €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Moyzesova
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:0
Úžitková plocha:64 m2
 
ID inzerátu:221

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VISTA real ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta Pezinok, v novostavbe Panorama Centrum Pezinok, PCP. Jedná sa o priestor s výmerou 64 m2 (označený v prílohe ako OP č. 1.15), svetlou výškou 4,2 m vo vyhotovení štandard. Hlavný vstup je z vnútro-bloku medzi PCP a Daňovým úradom. Cena obchodného priestoru je uvedená s energiami. Priestor je jedinečný svojim tvarom ale najmä polohou. Denne prejde cez križovatku viac ako 16.000 ľudi, je viditeľný zo svetelnej križovatky Holubyho/Moyzesova. Priestor má pred-prípravu na chladenie a VZT. Ideálny pre predajňu alebo pre poskytovanie služieb. Vo vedľajšom priestore je Poštová banka, reštaurácia, kaviareň, prízemie je obsadené na 100%. Spádová oblasť pre celý okres (ŽSR, Daňový úrad, Alianz a veľa obch./admin. prevádzok v okolí) Nájomca má zvýhodnený prenájom na veľkej reklamnej LED obrazovke priamo nad priestorom. Panorama Centrum je projekt administratívno-obchodného charakteru s bytovými jednotkami, ktorý developerská spoločnosť Vista real, s.r.o. zrealizovala priamo v centre najrozvinutejšieho Malokarpatského mesta Pezinok. Obchodné priestory sa nachádzajú na prízemí po celom obvode objektu PCP a majú samostatné vstupy z okolitých peších komunikácií. Od exteriéru sú oddelené presklenou fasádou. Pre záujemcov sú v ponuke obchodné priestory určené na predaj alebo prenájom. V bezprostrednej blízkosti prevádzok sa nachádzajú vonkajšie alebo vnútorné podzemné parkovacie miesta. Cena prenájmu je 700 €/mesiac bez DPH vrátane energií. Bližšie informácie na tel. čísle: 0904 620 584 alebo na www.panoramacentrum.sk.

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Drahomír Janto
Telefón:0904 620 584
E-mail:drahomir.janto-ZVNC-vistareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

VISTA real, zariadený 1.izb. byt s parkovacím miestom, Silvanium Silvánová, Pezinok 450 €/mesiac (13.557 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

VISTA real, zariadený 1.izb. byt s parkovacím miestom, Silvanium Silvánová, Pezinok 450 €/mesiac (13.557 Sk)

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (76)
mesto (34)
predmestie (19)
Panorama centrum Pezinok (43)