O spoločnosti
O spoločnosti Kvalita bývania významne ovplyvňuje život každého človeka. Spoločnosť VISTA real, s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá budovaním objektov na bývanie, administratívu ako aj obchodné priestory, ktoré znamenajú pre ich majiteľov krok vpred v porovnaní s konkurenciou.
Vďaka úrovni zhotovenia našich stavebných projektov, výberu lokality a starostlivosti o klienta aj po odovzdaní bytov a nebytových priestorov počas celej záručnej doby sa nám podarilo získať silné a stabilné postavenie na trhu vo svojom regióne.
Realitné služby
Realitné služby Nájdeme kupca na Vašu nehnuteľnosť, zabezpečíme kompletný právny a finančný servis celej transakcie, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Nacenenie Vašej nehnuteľnosti, predaj nehnuteľnosti, nákup nehnuteľnosti podľa Vami definovaných kritérií. Zabezpečenie kompletného právneho servisu, komunikácia vo vzťahu ku katastru, zabezpečenie financovania prostredníctvom banky, poistenie nehnuteľnosti.
Skryť blok

Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými jednotkami - PANORAMA CENTRUM Pezinok sa posunul do ďaľšej fázy. Spoločnosť Vista real, s.r.o na základe stavebného povolenia na tento objekt začala s predajom obchodných priestorov a bytov v tejto novostavbe. Záujemcovia ktorí hľadajú vhodný priestor pre svoju predajňu, služby, kancelárie alebo byty získajú všetky informácie na mobilnom čísle 0904 620 584. Odovzávanie priestorov je naplánované na 1Q/2015. 

Vyhľadávanie

-
- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Vista real, predaj garáže - parkovacieho miesta. Silvánová, Pezinok 8.500 € (256.071 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Novinky a aktuality

PANORAMA centrum Pezinok Projekt výstavby administratívno-obchodného centra s bytovými...
SILVANIUM   Silvanium CDEF je pokračovaním úspešného projektu 56...

Prieskum

Aká je vaša preferovaná lokalita nehnuteľnosti v Pezinku?

Silvanium (77)
mesto (34)
predmestie (19)
Panorama centrum Pezinok (43)